
Справжньою скарбницею спогадів стало створення лепбуку «Мої найкращі еко-канікули». Діти оформили символічне сонечко, а його промінчиками стали різнокольорові паперові відбитки маленьких долоньок. На кожній долоньці учасники написали свої враження, найяскравіші спогади та побажання. Ця спільна творча робота стала відображенням радості, дружби та позитивних емоцій, які супроводжували вихованців упродовж усієї літньої школи.