Літня школа «Дивосвіт»

8 Червня, 2026
📆Сьогодні, 8 червня у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді стартувала щорічна літня школа «Дивосвіт».🌈
💧🌿Цьогорічна тема школи — «Стихії природи», а це означає, що попереду на дітей чекають неймовірні відкриття, цікаві дослідження та незабутні пригоди у дивовижному світі природи.😉
🤗Ми радо зустріли 26 допитливих, творчих і талановитих діток, які протягом семи днів разом із нами вирушать у пізнавальну подорож, сповнену нових знань, яскравих вражень і позитивних емоцій.
🌞Перший день розпочався із креативного тренінгу «Давайте познайомимось», який пройшов у теплій та дружній атмосфері. Діти не лише представили себе у цікавій формі, а й відкрили для себе багато цікавинок про нових друзів.
☘Далі учасники поринули у чарівний світ флористики. Кожен мав можливість відчути себе справжнім флористом-дизайнером: розфарбувати гіпсову вазочку, виготовлену педагогами Центру, та створити власну оригінальну композицію із сухоцвітів – прекрасну згадку про сьогоднішній день.
🔥Не обійшлося і без веселої екоруханки на свіжому повітрі, танцювальних флешмобів та цікавих ігор.
🐾Справжньою родзинкою дня стало знайомство із мешканцями еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО». Діти із захопленням спостерігали за тваринами, ставили запитання та мали чудову нагоду побачити живу природу зовсім поруч.
🚦На завершення дня діти переглянули пізнавальні відеоролики про правила безпечної дороги додому, щоб шлях додому був комфортним і безпечним.
🤗Щиро дякуємо батькам за довіру, а нашим учасникам — за активність, щирі усмішки та позитивні емоції!
🌼Перший день промайнув надзвичайно швидко, але це лише початок великої пригоди. Попереду ще багато цікавих зустрічей, творчих майстерок, дослідів та відкриттів.
До нових зустрічей.